TRINKELIŲ KLOJIMAS

Trinkelių klojimas

Kokybė, namų aplinkos grožis ir ramybė

Kokybiški gerbūvio darbai​

UAB „Arto kasyba“

UAB „Arto kasyba“ yra veržli, motyvuota komanda, į rinką įsiliejusi palyginti neseniai, bet jau subūrusi platų klientų ratą ir sėkmingai įtvirtinusi savo pozicijas. Mūsų veiklos sritis – specializuotos statybų, žemės kasimo technikos nuoma ir gerbūvio tvarkymo darbai. Mūsų nariai – savo sričių specialistai, turintys solidų žinių ir įgūdžių bagažą, nuolat tobulinantys savo gebėjimus tam, kad realizuotų kiekvieną klientų idėją, o darbai atitiktų aukštus standartus.

Reikia pagalbos tavo draugams? Pasidalink.

arturas arto kasyba
Kuriame erdves, Artūras

Teikiamos paslaugos ir pasiekti rezultatai

54+​

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

54+​

PATENKINTI KLIENTAI

50+

METŲ PATIRTIS

6+​

METŲ VEIKLOJE

TRINKELiŲ KLOJIMAS

Dar visai neseniai trinkelės buvo bene prabangos dalykas, o šiandien jos dailina kone kiekvieno kiemo aplinką: trinkelių takai juosia namo perimetrą, vilnija per veją tarsi voratinkliai, trinkelių aikštelės yra tobulas sprendimas automobiliams prie namų statyti. Trinkelės labai geras pasirinkimas ne tik individualių namų aplinkai, bet ir miestams, parkams, visuomeninių pastatų aplinkai ir kt. Tad nenuostabu, jog trinkelių klojimas pelnytai traktuojamas vienu iš pagrindinių aplinkos tvarkymo darbų.

„Arto kasyba“ komanda užtikrina darbų kokybę – trinkeles sudėsime nepriekaištingai pagal Jūsų poreikius. Platus trinkelių spektras rinkoje ir klojimo raštų įvairovė lemia nepaprastai daug dizaino galimybių, todėl galite drąsiai pasitelkti kūrybiškumą, kurti savas idėjas, o mes jas realizuosime.

Kokias trinkeles pasirinkti? Trinkelės yra ilgalaikė investicija, nes jos ilgaamžės, patvarios, o vizualinis vaizdas labai dailus. Tiesa, norint, kad jos idealiai atliktų savo funkciją ir būtų reprezentatyvios, svarbu parinkti tinkamas. Pavyzdžiui, vienas svarbiausių kriterijų yra jų storis. Takeliams visiškai užteks 5 ar 6 cm storio, jei trinkelėmis bus klojama transporto stovėjimo, važiavimo zona, verta pagalvoti apie 8 cm storio siekiančias trinkeles, o zonoms, kuriose numatomos itin didelės apkrovos, rinkitės labai storas, maždaug 12 cm, trinkeles. Mūsų komandos specialistai turi ilgametės patirties ir žinių, todėl visada yra pasirengę padėti ir patarti, kokias trinkeles pasirinkti.

Susisiekti dabar

TRINKELIŲ KLOJIMAS APIMA DARBĄ SU TRINKELĖMIS:

  • Klinkerio. Jas rekomenduojame rinktis, jei reikalingas itin didelis atsparumas blukimui ir temperatūros pokyčiams, apkrovoms, trinčiai. Nusprendę kloti klinkerio trinkeles turėsite labai platų spalvų ir formų pasirinkimą, kas leis įgyvendinti net įmantriausias vizijas. Šios trinkelės bus puikus variantas aikštelėms, takams, terasoms, įvažiavimams ir kt.
  • Akmeninės. Pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, blukimui, bus labai geras pasirinkimas aikštelėms, takams, įvažiavimams, kelių grindiniui.
  • Betoninės – neabejotinai populiariausios. Plati spalvų ir tekstūrų gama leis pasitelkti kūrybiškumą bei įgyvendinti bet kokias savo vizijas. Šias trinkeles lengvai priderinsite prie namo eksterjero, bendros aplinkos koncepcijos. Puikiai tiks takams, aikštelėms, automobilių stovėjimo zonoms, šaligatviams.

Trinkelių klojimas, nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nesudėtingas, yra specifinių žinių ir įgūdžių reikalaujantis atsakingas darbas, vykstantis tokiais etapais:

  • matuojami plotai ir aukščiai tų zonų, kuriose bus klojamos trinkelės, bei fiksuojami nuolydžiai;
  • ruošiamas pagrindas: nukasamas viršutinis grunto sluoksnis, pilamas žvyras, atliksiantis drenažo ir atramos funkcijas;
  • pagrindas sutankinamas naudojant vibroplokštę;
  • pilama skalda, akmens dulkės ir vėl tankinama;
  • atliekamas trinkelių klojimas, apvadų dėjimas;
  • trinkelių tarpai užpildomi specialiai tam skirta medžiaga.

Susisiekti dabar

TRINKELIŲ KLOJIMO KAINA

Trinkelių klojimo kaina skaičiuojama kiekvienu atveju individualiai, nes priklauso nuo tokių kriterijų kaip pasirinktos trinkelės, darbų apimtis, objekto vieta, trinkelių paskirtis (ar tai bus klojami takeliai pėstiesiems, ar transportui) ir kt. Jei norite sužinoti, kokia bus konkreti trinkelių klojimo kaina, kreipkitės į mus – suteiksime išsamią konsultaciją, sudarysime tikslią medžiagų ir darbų sąmatą, patarsime.

Trinkelių klojimas galimas su kliento arba mūsų medžiagomis. Pasirinkę darbus su mūsų medžiagomis išvengsite tokių rūpesčių kaip trinkelių pasirinkimas, paieška, jų transportavimas į objektą. O transportavimui reikalingas specialus transportas, kadangi trinkelės sveria labai daug. Jei norite visus darbus nusimesti nuo savų pečių – trinkelių klojimas su mūsų medžiagomis leis tai padaryti. Garantuojame Jūsų komfortą ir kokybiškai atliktus darbus.

Domina trinkelių klojimo paslauga? Atvykite į mūsų biurą arba susisiekite telefonu ar internetu. Padėsime pasirinkti ir sudarysime darbų planą, atitinkantį Jūsų poreikius ir galimybes.

UAB “Arto kasyba” pasitiki

Kokybiškai atliekami darbai ir patirtis padėjo rasti ne vieną patikimą partnerį ir klientą

Saulės elektrinės - origo power
triplex audax logotipas
Autolo - auto dalys internetu
Reguliuojamo aukščio stalai
Orior - kokybiški baldai, ergonominės kėdės, pakeliami stalai, sofos
Reguliuojamo aukščio stalai
Scroll to Top