DARBŠTUOLIS EKSKAVATORIUS

Eskavatoriaus nuoma

Kokybė, namų aplinkos grožis ir ramybė

Kokybiški gerbūvio darbai​

UAB „Arto kasyba“

UAB „Arto kasyba“ yra veržli, motyvuota komanda, į rinką įsiliejusi palyginti neseniai, bet jau subūrusi platų klientų ratą ir sėkmingai įtvirtinusi savo pozicijas. Mūsų veiklos sritis – specializuotos statybų, žemės kasimo technikos nuoma ir gerbūvio tvarkymo darbai. Mūsų nariai – savo sričių specialistai, turintys solidų žinių ir įgūdžių bagažą, nuolat tobulinantys savo gebėjimus tam, kad realizuotų kiekvieną klientų idėją, o darbai atitiktų aukštus standartus.

Reikia pagalbos tavo draugams? Pasidalink.

arturas arto kasyba
Kuriame erdves, Artūras

Teikiamos paslaugos ir pasiekti rezultatai

54+​

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

54+​

PATENKINTI KLIENTAI

50+

METŲ PATIRTIS

6+​

METŲ VEIKLOJE

PASLAUGOS

Jei planuojate imtis ar jau pradėjote statybų darbus, o gal tvarkote sklypą, tuomet išsiversti be specialios statybų technikos bus sunku. Darbus palengvinti ir daugelį procesų optimizuoti padės ekskavatorius – nuo savo pečių nusimesite daug sunkių ir daug laiko reikalaujančių darbų.

Ekskavatorius – praktiškas sprendimas, kai reikia kasti žemę; lyginti, planiruoti, stumdyti gruntą ar nuimti jo sluoksnį; atlikti tranšėjų kasimo darbus; užkasti griovius ar juos išvalyti; formuoti šlaitus; lyginti duobėtus kelius; paruošti įvažiavimus į individualius sklypus; iškasti tvenkinius; paruošti pagrindą trinkelėms; kasti pamatus; nuimti kalnus ir kitaip formuoti reljefą ir atlikti daug kitų panašių darbų. Ekskavatoriumi atliekamų darbų spektras platus, todėl tokios technikos nuomos nauda didžiulė.

EKSKAVATORIAUS NUOMOS KAINA

Ekskavatoriaus nuomos kaina priklauso nuo kelių aspektų, pavyzdžiui, nuomos laiko, kuris skaičiuojamas valandomis, taip pat įtakos turi tai, ar ekskavatorius nuomojamas su operatoriumi, ar be jo, ir kt. Nuoma su operatoriumi bus kiek brangesnė, bet operatorius puikiai išmano darbą šia technika, todėl dirbs sparčiai, trumpindamas technikos nuomos laiką. Jei ekskavatorių nuomosite be operatoriaus, įsitikinkite, ar asmuo, kuris jį valdys, puikiai tai geba. Kitu atveju, ilgės nuomos laikas, o drauge ir kaina, taip pat neprofesionalas darbus ekskavatoriumi gali atlikti nekokybiškai. Ekskavatoriaus nuoma pas mus – nuo 30 eurų už valandą.

Turime patikinti, jog mūsų technikos parke esantys nuomojami ekskavatoriai yra puikaus pravažumo, manevringi, nors, palyginti su mini ekskavatoriais, masyvesni. Dar vienas privalumas – darbo našumas, kurį netruksite įvertinti.

Mes labai daug dėmesio skiriame savo technikai, periodiškai tikriname, todėl garantuojame, kad išsinuomosite nepriekaištingai tvarkingą ekskavatorių, užtikrinsiantį sklandų darbą.


Susisiekti dabar

EKSKAVATORIAUS NUOMA BE OPERATORIAUS

Nors nuomodami ekskavatorių su operatoriumi būsite atleisti nuo bet kokių rūpesčių ir galėsite savo laiką skirti kitiems darbams, visgi jei mokate valdyti šią techniką, tai ekskavatoriaus nuoma be operatoriaus bus labai patogus sprendimas. Kodėl? Išsinuomoję techniką galėsite savarankiškai ir nepriklausomai planuoti darbų laiką. Žinoma, turint omenyje, kad nuomos kaina priklauso nuo nuomos laiko.

Kitas aspektas – ekskavatoriaus nuoma be operatoriaus leis sutaupyti, nes nuomoti techniką be operatoriaus daugeliu atvejų yra pigiau. Bet norint mokėti mažiau privalu mokėti gerai valdyti šią techniką, kitu atveju patys darbuositės ilgiau nei operatorius ir nuomos kaina gali net išaugti.

Nuomojame ekskavatorius, turinčius įvairius kaušus, pavyzdžiui, kasimui, planiravimui ir kt., todėl statybų, kasimo, aplinkos tvarkymo darbai virs vienu malonumu. Ekskavatorius čia bus nepakeičiamas. Žinoma, renkantis, kokią statybinę techniką nuomotis, svarbu įvertinti asmeninius poreikius. Mūsų ekskavatoriais atliksite kasimo darbus iki 5 metrų gylio ir 1,2 pločio.

Jei domina išsinuomoti eskavatorių, laukiame Jūsų mūsų biure arba parašykite ar paskambinkite mums. Konsultuojame, atsakome į klausimus ir padedame pasirinkti konkrečius poreikius atitinkančią techniką.


Susisiekti dabar

KOMANDA

UAB “Arto kasyba” komandos nariai

Mūsų komandą sudaro profesionalūs daugiametę patirtį turintys nariai

Vilius B.​

Mūsų auksarankis

Raminta arto kasyba dizainerė

Raminta A.

Dizainerė

Mantas K.

Komandos širdis

UAB “Arto kasyba” pasitiki

Kokybiškai atliekami darbai ir patirtis padėjo rasti ne vieną patikimą partnerį ir klientą

Saulės elektrinės - origo power
triplex audax logotipas
Autolo - auto dalys internetu
Reguliuojamo aukščio stalai
Orior - kokybiški baldai, ergonominės kėdės, pakeliami stalai, sofos
Reguliuojamo aukščio stalai
Scroll to Top