Statybinės technikos nuoma

Įsigijote sklypą ir planuojate pradėti statybos darbus? O galbūt nusprendėte sutvarkyti apleistą žemės lopinėlį ir paversti jį reprezentatyvia erdve? Bet kuriuo atveju, jei vyks statybos, aplinkos tvarkymo darbai, statybinės technikos nuoma bus neišvengiama, nes daugelį darbų galėsite atlikti kur kas sparčiau, lengviau ir kokybiškiau.

Statybinės technikos nuoma – tai sprendimas, padėsiantis efektyviai atlikti statybos ir aplinkos tvarkymo darbus skirtinga ir konkretiems darbams pritaikyta technika, optimizuojant kaštus ir pasiekiant geriausių rezultatų. Kasimo, gręžimo, lyginimo, grunto nuėmimo, šiukšlių išvežimo, planiravimo ir kiti darbai eisis sklandžiai bei lengvai, naudojantis tam pritaikyta technika

Nuomojame šią statybinę techniką:

  • Bobcat nuoma – puiki proga patogiai, lengvai ir greitai sutvarkyti aplinką statybų aikštelėje arba jau po statybų, pavyzdžiui, prieš vejos įrengimą. Kompaktiškumas ir manevringumas yra vieni svarbiausių Bobcat pranašumų, palyginti su masyvesne technika, todėl jis bus ypač geras pasirinkimas nedidelėms erdvėms, pavyzdžiui, sodo sklypams, kur nedaug vietos apsisukti ir manevruoti.
  • Mini ekskavatoriaus nuoma – rinkitės šį variantą, jei yra poreikis kasti tranšėjas, atlikti ardymo, planiravimo ir kitus darbus. Mini ekskavatorių panaudojimo spektras irgi labai platus, o tai lemia pavydėtinos priedų galimybės.
  • Ekskavatoriaus nuoma – praktiškas sprendimas, kai reikia atlikti žemės kasimo, lyginimo darbus, iškasti tvenkinį, linijas drenažui, kabeliams ir kt., formuoti sklypo šlaitus, lyginti kelius, paruošti pagrindą kloti trinkeles ir daug kitų darbų.
  • Savivarčio nuoma bus geriausias variantas, jei reikia išvežti statybines atliekas, medžių šakas, krūmus po aplinkos tvarkymo, į statybvietę atvežti žvyro, žemių ir pan.
  • Račioko nuoma.

Kodėl „Arto kasyba“ – geriausias sprendimas Jums?

  • palankios statybinės technikos nuomos kainos užtikrina, kad nuomos paslaugos prieinamos daugeliui klientų;
  • tvarkinga ir prižiūrima technika, todėl ja atliekami darbai eisis sklandžiai, be nenumatytų trukdžių;
  • platus technikos pasirinkimas, todėl kiekvienas klientas atranda tai, kas yra reikalingiausia ir tinkamiausia konkretiems darbams atlikti.

Aktuali statybinė technika? Užsukite pas mus arba laukiame Jūsų laiškų ir skambučių. Konsultuojame, atsakome į klausimus ir visada padedame pasirinkti geriausią variantą.

Susisiekti dabar