Polių gręžimas

Jei planuojate įrengti tvirtus pamatus būsimam namui ar reikalingas pamatas tvorai, atraminei sienelei, polių gręžimas bus aktuali paslauga, garantuosianti kokybę ir patvarumą. Poliai yra vienas populiariausių pasirinkimų pamatams, mat jų funkcionalumu neabejojama, o greitas ir lengvas įrengimas, užsakant polių gręžimo paslaugą, nuo užsakovų pečių nuima didžiulę naštą.

Taikant polių gręžimo technologiją pirmiausia nustatoma poliaus gręžimo vieta, tuomet specialiu grąžtu išgręžiama ertmė žemėje, pastaroji užpildoma betonu, o galiausiai – įmontuojama armatūra.

Polių gyliui ir gręžimo ypatumams įtakos turi gruntas, todėl prieš imantis darbų tikslinga jį įvertinti – tai padės parinkti geriausiai tinkančius matmenis poliams.

Poliniai pamatai sparčiai išpopuliarėjo dėl greito jų įrengimo ir tapo ekonomiška, bet ne mažiau patvaria alternatyva juostiniams pamatams. Įrengiant polinius pamatus nereikia kasti tranšėjų, samdyti kasimo technikos ar darbuotis patiems kastuvu. Tad akivaizdu, jog polinių pamatų įrengimo laiko kaštai kur kas mažesni.

Polių gręžimo kaina

Polių gręžimo kaina skaičiuojama už darbo valandas. Mūsų 1 valandos kaina – 30 eurų. Paprastai poliai gręžiami gana sparčiai, o vieno poliaus savikaina nebūna labai aukšta, todėl toks pamatų įrentimas nebrangus, o patikimumas – užtikrintas. Kainą padidinti gali tik aukštai besirenkantys gruntiniai vandenys.

Gręžiame iki 3 metrų gylio polius. Klientams siūlome plačias galimybes pasirinkti polių skersmenį – mūsų grąžtų diametrai yra nuo 15 cm iki 1 m. Skirtingi diametrai suteikia plačias pasirinkimo galimybes Jums. Polių gręžimo kaina nuo to nepriklauso. Tiesa, gruntas ir tai, kokiame aukštyje yra vanduo, suponuoja polių kiekio, ir gylio pasirinkimą.

„Arto kasyba“ komanda užtikrins aukštos kokybės darbus įrengiant polius pamatams. Polių gręžimas atliekamas techniškai tvarkinga, manevringa ir funkcionalia technika, kurią valdo ilgametę patirtį turintys operatoriai. Mūsų komanda šioje srityje jau darbuojasi ne vienerius metus, tad sukaupta patirtis, žinios, gebėjimai ir geroji patirtis leidžia savo klientams siūlyti geriausius polių gręžimo sprendimus.

Norite įsirengti polinius pamatus? Dėl polių gręžimo kreipkitės į mus – suteiksime išsamią konsultaciją, atsakysime į klausimus, patarsime ir padėsime priimti optimalų sprendimą.

Susiekti dabar