PATIKIMO SAVIVARČIO NUOMA SU VAIRUOTOJU

Savivarčio nuoma

Kokybė, namų aplinkos grožis ir ramybė

Kokybiški gerbūvio darbai​

UAB „Arto kasyba“

UAB „Arto kasyba“ yra veržli, motyvuota komanda, į rinką įsiliejusi palyginti neseniai, bet jau subūrusi platų klientų ratą ir sėkmingai įtvirtinusi savo pozicijas. Mūsų veiklos sritis – specializuotos statybų, žemės kasimo technikos nuoma ir gerbūvio tvarkymo darbai. Mūsų nariai – savo sričių specialistai, turintys solidų žinių ir įgūdžių bagažą, nuolat tobulinantys savo gebėjimus tam, kad realizuotų kiekvieną klientų idėją, o darbai atitiktų aukštus standartus.

Reikia pagalbos tavo draugams? Pasidalink.

arturas arto kasyba
Kuriame erdves, Artūras

Teikiamos paslaugos ir pasiekti rezultatai

54+​

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

54+​

PATENKINTI KLIENTAI

50+

METŲ PATIRTIS

6+​

METŲ VEIKLOJE

SAVIVARČIO NUOMA

Savivartis – transporto priemonė, kuri bus nepamainoma, kai reikia atvežti, išvežti ar pervežti iš vieno objekto į kitą smėlį, žvyrą, akmenukus ir kitus birius krovinius. Savivarčiui poreikis ypač išauga vykdant statybas, tvarkant apleistus sklypus, aplinką. Transporto priemonė sunki, didelė, tad kiekvienas jos tikrai neįsigysime, juo labiau jei reikalinga pavieniams darbams. Taigi savivarčio nuoma tokiu atveju bus idealus sprendimas.

SAVIVARČIO NUOMA VILNIUJE

Savivarčio nuoma Vilniuje labai paklausi tiek tarp fizinių asmenų, tiek tarp juridinių subjektų. Jei aktualu, kur savivarčio nuoma Vilniuje yra nebrangi, bet drauge ir kokybiška, siūlome kreiptis į mūsų komandą. Kokybė šiuo atžvilgiu apima daugiausia transporto priemonės būklę. Mes siekiame didžiausios naudos klientams, rūpinamės jų saugumu ir sklandžiu darbu mūsų išnuomota technika, todėl savivarčius periodiškai tikriname, šaliname net menkiausias problemas, todėl galite būti tikri, kad nuomojama technika visada yra nepriekaištingai techniškai tvarkinga ir parengta rezultatyviam darbui, o gedimai nesutrikdys darbų.

Savivarčio nuomos kaina priklauso nuo nuomos trukmės, kuri skaičiuojama valandomis. Mes pasiūlysime puikų kainos ir kokybės santykį.

Savivarčio nuoma – su vairuotoju. Užtikriname, kad profesionalus ir savo darbą puikiai išmanantis vairuotojas pasirūpins, kad darbai būtų atlikti maksimaliai gerai ir per kuo trumpesnį laiką, taupant Jūsų išlaidas technikos nuomai. Negana to, savivarčio nuoma su vairuotoju užtikrina technikos saugumą, saugų jos naudojimą ir, žinoma, darbų kokybę. Jūsų poreikiai bus įgyvendinti profesionaliai, kokybiškai ir operatyviai.

Koks savivartis reikalingas, priklauso nuo individualių poreikių. Jei nežinote, kokį savivartį Jums rinktis, mūsų komandos specialistai patars ir padės išsirinkti. Priklausomai nuo poreikių, galimybių ir reikalingų atlikti darbų, galbūt Jums reikės, dviašio, triašio, o gal keturių ašių savivarčio? Taip pat pasirinksite, koks vertimas Jums patogesnis – dvipusis ar tripusis. Savivarčiai skiriasi ir talpa, pavyzdžiui, 7, 10 ar daugiau tonų. Koks tinkamiausias Jums, priklauso nuo krovinio, kurį gabensite, tūrio.

Jei reikalingas savivartis, laukiame Jūsų atvykstant arba galite paskambinti ar parašyti. Atsakysime į klausimus, patarsime, koks savivartis geriausiai tiks Jūsų darbams bei užtikrinsime, kad išsinuomosite tvarkingą techniką.Susisiekti dabar

UAB “Arto kasyba” pasitiki

Kokybiškai atliekami darbai ir patirtis padėjo rasti ne vieną patikimą partnerį ir klientą

Saulės elektrinės - origo power
triplex audax logotipas
Autolo - auto dalys internetu
Reguliuojamo aukščio stalai
Orior - kokybiški baldai, ergonominės kėdės, pakeliami stalai, sofos
Reguliuojamo aukščio stalai
Scroll to Top