Mini eskavatoriaus nuoma

Svarstote, kokią statybinę techniką išsinuomoti reikiamiems darbams statybų aikštelėje, tvarkant aplinką ar atliekant kitus panašius darbus? Mini ekskavatoriaus nuoma – puikus sprendimas norintiems palengvinti minėtus darbus, padaryti juos kur kas našesnius ir paprasčiau atliekamus. Ne paslaptis, jog tinkama moderni technika padeda efektyviai optimizuoti procesus ir pasiekti geriausių rezultatų.

Mini ekskavatorius bus puikus pasirinkimas, kai reikia:

  • kasti žemę, lyginti sklypą, planiruoti, stumdyti gruntą siekiant išlyginti pagrindą;
  • atlikti kasimo darbus, pavyzdžiui, kasti tvenkinius, tranšėjas, skirtas kanalizacijai, vandentiekiui, drenažui, komunikacijoms ir kt., ši technika nepamainoma tiesiant įvairias linijas, kadangi padeda per sąlyginai trumpą laiką iškarti ilgus atstumus;
  • valyti ir užkasti griovius;
  • formuoti šlaitus, pavyzdžiui, šalikelėse ar palei sklypą ir pan.;
  • atlikti darbus prie kelių, pavyzdžiui, išlyginti nelygius, duobėtus kelius, paruošti įvažiavimus į individualius sklypus;
  • paruošti tvirtą, patikimą pagrindą trinkelėms;
  • nuimti kalnelius ar kitaip formuoti reljefą;
  • nuimti grunto sluoksnį, pavyzdžiui, prieš statybų procesui prasidedant dažnai iškyla poreikis statybvietėje nuimti augalinio grunto sluoksnį;
  • iškasti duobes pamatams;
  • atlikti kitus panašius darbus.

Matyti, kad platus mini ekskavatoriaus panaudojimo spektras suteikia daug galimybių sunkius ir ilgai trunkančius statybų, aplinkos tvarkymo darbus paversti paprastais ir sąlyginai lengvais. Taupykite savo laiką ir jėgas – mini ekskavatoriaus nuoma bus praktiškas sprendimas.

Susisiekti dabar

MINI EKSKAVATORIAUS NUOMA: KAINA

Mini ekskavatoriaus nuomos kainą lemia konkretus transporto priemonės modelis, nuomos laikas ir tai, ar technika nuomojama su operatoriumi, ar be jo. Nuoma su operatoriumi yra nepalyginamai patogesnis variantas, kadangi Jums visiškai nereikės dėti savo pastangų ir todėl efektyviai taupysite brangų laiką. Profesionalus mini ekskavatoriaus operatorius užtikrins, kad maksimalus darbo našumas bus pasiektas per trumpiausią laiką, todėl ir mini ekskavatoriaus nuomos kaina bus mažesnė, nes ji skaičiuojama už nuomos laiką. Mūsų mini ekskavatoriaus kaina yra nuo 25 eurų už valandą.

MINI EKSKAVATORIAI

Mini ekskavatoriai pasižymi puikiu pravažumu, manevringumu ir pavydėtinu darbo našumu, todėl ši technika yra nepakeičiama, kai reikia atlikti kasimo, lyginimo darbus, ypač ten, kur erdvė ribota.

Nuomojame 3,5 t mini ekskavatorius, turinčius kaušus planiravimui, tranšėjų kasimui ir kitiems dažniausiai statybose, tvarkant aplinką atliekamiems darbams. Mūsų technika pasižymi našumu, todėl mažiausiomis sąnaudomis pasieksite geriausio rezultato, o technikos universalumas ir plačios galimybės leis atlikti visus reikalingus darbus.

Mūsų ekskavatoriais atliksite kasimo darbus iki 4 metrų gylio. Skirtingi mini ekskavatoriaus kaušai suteikia galimybes pasirinkti tą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius, t. y. kokio pločio kasimo darbai aktualūs.

Dėl nuomos užsukite pas mus arba paskambinkite ar parašykite.

Susisiekti dabar