Apie mus

UAB „Arto kasyba“ yra veržli, motyvuota komanda, į rinką įsiliejusi palyginti neseniai, bet jau subūrusi platų klientų ratą ir sėkmingai įtvirtinusi savo pozicijas. Mūsų veiklos sritis – specializuotos statybų, žemės kasimo technikos nuoma ir gerbūvio tvarkymo darbai. Mūsų nariai – savo sričių specialistai, turintys solidų žinių ir įgūdžių bagažą, nuolat tobulinantys savo gebėjimus tam, kad realizuotų kiekvieną klientų idėją, o darbai atitiktų aukštus standartus.

Siūlome kompleksines paslaugas:

  • Bobcat nuoma su kvalifikuotu operatoriumi – sprendimas sklypo tvarkymo, formavimo, pakėlimo, lyginimo darbams, taip pat tada, kai reikia paruošti pagrindą trinkelėms, keliams, aikštelių įrengimui ir kt. Siūlome galingiausių savo klasėje Bobcat nuomą, kurių funkcionalumas priklauso nuo priedų. Mūsų asortimente rasite šiuos priedus: žemės frezą, grunto paruošėją, hidraulinį kūjį, žemės grąžtą, paletines šakes, vikšrus, sniego peilį.
  • Mini ekskavatoriaus nuoma – geriausias pasirinkimas kasimo, atkasimo, drenažo įrengimo, šulinių montavimo ir kitiems statybų bei žemės kasimo darbams.
  • Ekskavatoriaus nuoma – pasinaudokite plačia šios technikos naudų gama: kaskite ir lyginkite žemę, valykite griovius, formuokite šlaitus, ruoškite patvarų pagrindą aikštelėms, trinkelių klojimui, keliams, kaskite pamatus ir atlikite platų spektrą kitų statybos bei žemės kasimo darbų.
  • Siūlome ir ekskavatoriaus „Račioko“ nuomą – ši technika bus nepamainoma statybų aikštelėje, jei reikia kasti tranšėjas, nuimti augalinį grunto sluoksnį, atlikti kasybos darbus net iki 5 metrų gylio, montuoti šulinius, užpilti pamatus, įrengti įvažiavimą į sklypą ir atlikti daugybę kitų darbų.
  • Savivarčio nuoma – puikus pasirinkimas, kai reikia atvežti ar išvežti birius krovinius: smėlį, žvyrą, akmenis, skaldą, durpes, juodžemį ir kt. Talpa – nuo 1 iki 18 m3. Taip pat galime pervežti ir krovinius.
  • Polių gręžimas – optimalus variantas, norintiems turėti kokybiškus, patvarius polius pamatams patrauklia kaina.
  • Aplinkos tvarkymas ir puoselėjimas: apželdinimas, trinkelių klojimas ir kt.
  • Darbų planavimas. Planas – vienas svarbiausių aspektų, suteikiantis kryptingumo, todėl kokybiškas planas leis darbus vykdyti sistemingai ir ekonomiškai bei taupyti laiką.

Efektyviai planuojame savo laiką ir darbus, pateikiame tikslias sąmatas klientams, konsultuojame, atsakome į klausimus ir patariame bei visada padedame rasti geriausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį variantą.