Birių krovinių pervežimas

Biriais traktuojami nesupakuoti nedidelės frakcijos kroviniai, kurių pervežimas turi savų niuansų ir šių krovinių gabenimui reikalingas tam pritaikytas transportas – paprastai geriausiai tinka savivarčiai. Šio tipo kroviniai dažniausiai pakraunami per viršų irgi specialiai tam pritaikyta krovimo technika, o išpilami pristatymo vietoje paprastai per galinį dangtį (jį atvėrus).

Birių krovinių pervežimo paslauga, kurios poreikis labai dažnas tiek privačiame, tiek verslo sektoriuje. Pervežame: smėlį, žvyrą, žvirgždą, dekoratyvinius akmenukus, juodžemį, skaldą, trąšas, grūdus ir kitas birias medžiagas, kurių gabenimas reikalauja sandarios talpos ir patogaus krovinio išvertimo. Siūlome sklandų ir atsakingą birių krovinių pervežimą mūsų transportu. Galime pervežti tiek didesnius, tiek mažesnius birių krovinių kiekius. Nuo talpos priklauso, kokia transporto priemonė tam geriausiai tiks – turime gerą pasirinkimą, tad efektyviai optimizuosime pervežimo procesą.

Birių krovinių pervežimo paslaugos Jums reikalingos, jeigu: iškasėte pamatus, kanalizaciją, tvenkinį ir reikia išvežti nereikalingą gruntą; nuėmėte augalinio grunto sluoksnį prieš statybas ir neturite, kur jo dėti; pritrūkote dirvožemio, reikalingo vejai įrengti ar daržams; reikia žvyro betonui maišyti; iškilo poreikis atsivežti didelį kiekį trąšų, grūdų; reikia didelio kiekio žvirgždo aikštelei kieme išpilti, o gal dekoratyvinių akmenukų, skaldos dekoratyvioms zonoms kieme formuoti, ir daugeliu kitų atvejų.

Mūsų veiklos teritorija – birių krovinių pervežimas Vilniuje ir jo apylinkėse. Todėl jei paslauga reikalinga netoli sostinės ar pačiame mieste, kreipkitės į mūsų komandą.

Susiekti dabar

Kodėl „Arto kasyba“ birių krovinių pervežimas – geriausias sprendimas Jums?

  • Siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį. Birių krovinių pervežimo kaina – viena geriausių rinkoje, todėl ši paklausi paslauga prieinama daugeliui.
  • Pervežimą vykdome tik techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis. Į savo transporto priemones žvelgiame labai atsakingai, nes jų būklė tiesiogiai susijusi su saugumu ir paslaugos teikimo kokybe, tad periodiškai tikriname jų techninę būklę, nedelsiant šaliname visus gedimus ir garantuojame, kad birių krovinių pervežimo paslauga bus teikiama tik tvarkingomis ir prižiūrėtomis transporto priemonėmis.
  • Birių krovinių pervežimas patikimas mūsų komandos vairuotojams – atsakingiems ir puikiai išmanantiems savo darbą.
  • Užtikriname profesionalumą, atsakomybę ir saugumą, gabenant birius krovinius.