Statybinių atliekų išvežimas

Vykdote statybų ar remonto darbus? O gal griaunate senus pastatus ir ruošiate erdvę naujiems? Tuomet žinote, jog nė vienas – net menkiausias – remonto ar statybų darbas nepraeina, nepalinkdamas po savęs kalno šiukšlių, neretai tampančių tikru galvos skausmu. Jei turite daug statybinių atliekų, kuriomis privalu atitinkamai pasirūpinti, mūsų komanda pasirengusi padėti. Statybinių atliekų išvežimas labai paklausus ir tarp fizinių, ir tarp juridinių asmenų. Mums svarbus kiekvienas klientas, nepriklausomai nuo to, ar tai pavienis objektas, ar ištisas kompleksas – visiems atitinkamas dėmesys ir kokybiškos paslaugos.

Atsakingai žiūrime į aplinkosaugos reikalavimus, todėl griežtai laikomės aplinkos apsaugos politikos, remiamės jos principais kiekviename savo veiklos etape, klientams pateikiame visus su atliekų išvežimu susijusius dokumentus.

Kodėl verta pasinaudoti mūsų paslauga? Pagalvokite, jei statybinėmis atliekomis nuspręsite pasirūpinti patys, neišvengsite tokių rūpesčių kaip: atliekų perdirbimo įmonių paieška, atliekų išvežimas savo arba nuomotu transportu (jei nuomotu, tai laiko atims dar ir jo paieška). Negana to, statybinių šiukšlių išvežimas, jei tai darysite patys, pareikalaus labai daug laiko sąnaudų ir fizinių jėgų. Nusimeskite šią naštą ir pasinaudokite mūsų teikiama paslauga – efektyviai taupysite savo laiką, išvengsite daugelio rūpesčių ir būsite tikri, jog Jūsų statybinėmis atliekomis pasirūpinta tinkamai.


Susisiekti dabar

STATYBINIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO KAINA

Statybinių atliekų išvežimo kaina kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai, ji nėra fiksuota ir priklauso nuo tokių aspektų kaip atliekų pobūdis, kiekis, reikalingas transportas joms išvežti, objekto atstumas nuo vietos, kur atliekos bus vežamos, ir pan.

Jei norite sužinoti, kiek tiksliai kainuos Jūsų statybinių atliekų išvežimas, siūlome susisiekti su mumis – atvykite į biurą ar paskambinkite, parašykite el. laišką. Atsakysime į iškilusius klausimus, pateiksime tikslią paslaugų kainą.

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje ir jo apylinkėse – tai mūsų paslauga konkurencinga kaina, garantuosianti Jūsų patogumą.


Susisiekti dabar

Statybinės atliekos

Kas yra statybinės atliekos? Tai įvairios atliekos, susidarančios, kaip sako pats pavadinimas, statybų, taip pat griovimų metu. Statybinėmis atliekomis gali būti: plytos, gipso kartonas, šiltinimo vata (stiklo, akmens ar mineralinė), betonas, įvairios izoliacinės medžiagos, plastikas, ruberoidas, sustingę dažai, taip pat ir lakas, stiklas, statybinių medžiagų pakuotės, dažais ar laku dengti paviršiai, šiferis, laminatas, linoleumas ir kitos grindų dangos, statybiniai blokai ar jų dalys, putplastis, kriauklės ir panašūs santechnikos elementai, įvairios plokštės ir jų dalys (pavyzdžiui, OSB) ir pan.

Statybinės atliekos skirstomos į tris kategorijas: smulkios atliekos, kurios susidaro nedidelių statybų ar remonto darbų metu, vidutinės ir stambios atliekos bei pavojingos atliekos. Nė vienų atliekų negalima mesti į šiukšlių konteinerius, juo labiau palikti šalia jų, todėl vykdant bet kokius – nuo itin smulkių iki didelių – statybos ar remonto darbus statybinių atliekų išvežimas yra labai reikšminga ir paklausi paslauga.