Bobcat nuoma

Reikalinga technika nuimti grunto sluoksnį sklype? Reikia iškasti griovius kanalizacijai ir vandentiekiui? Norite išlyginti sklypą? Šiuos ir daugelį kitų darbų padės atlikti Bobcat – manevringa ir labai funkcionali technika, nepamainoma tvarkant aplinką, formuojant sklypo reljefą ir atliekant įvairius kasimo, statybų darbus.

Bobcat nuoma – labai paklausi paslauga tiek tarp fizinių asmenų, tiek tarp juridinių. Šios technikos manevringumas, našumas ir patvarumas yra dideli jos privalumai, palyginti su didesniais ekskavatoriais. Bobcat bus nepamainomas nedidelėse erdvėse, kur nedaug vietos, pavyzdžiui, sodo sklypuose, taip pat ten, kur darbų teritoriją riboja pastatai, medžiai ir kiti objektai. Didesnė technika nedideliame plote neišsitektų, o štai Bobcat manevruoja nepriekaištingai, todėl jo našumas dėl erdvės stokos nenukenčia.

Jums aktuali Bobcat nuoma, jeigu:

  • reikalinga manevringa ir našiu darbu pasižyminti technika nedideliam plotui;
  • reikia suformuoti šlaitus pakelėse, šalia sklypo ar kt.;
  • iškilo poreikis planiruoti sklypą;
  • norite įrengti veją ir reikia išlyginti reljefą, nuimti augalinį sluoksnį ar atvežti grunto;
  • iškasti duobes pamatams, kanalizacijai, griovius kanalizacijos vandentiekio ar kitoms sistemoms;
  • nuimti šlaitą, kalnelį, formuojant sklypą;
  • reikia užkasti tranšėjas;
  • atsirado noras savo valdose turėti tvenkinį;
  • daugeliu kitų atvejų.
Susiekti dabar

Bobcat nuomos kaina

Bobcat nuomos kaina priklauso nuo nuomos laiko, kuris skaičiuojamas valandomis. Taip pat nuomos kainai įtakos turi tai, ar technika nuomojama su vairuotoju, ar be vairuotojo. Nuomojant su operatoriumi kaina bus šiek tiek aukštesnė, bet laimima laiko atžvilgiu – mūsų komandos profesionalus Bobcat vairuotojas puikiai išmano technikos valdymą, todėl patikėtus darbus atliks iki minimumo sumažindamas laiko snaudas. Bobcat nuoma be vairuotojo kainuos mažiau, bet laiko sąnaudos gali išaugti, kas suponuos didesnę kainą už nuomos laikotarpį. Mūsų Bobcat nuomos kainos startuoja nuo 25 eurų už valandą.

Kodėl verta pasirinkti „Arto kasyba“ Bobcat nuomą?

Nuomojame didelį, manevringą ir funkcionalų Bobcat S250, turintį net 1.9 metrų pločio kaušą, 3,2 metrų kėlimo aukštį ir 1135 kg siekiančią kėlimo galią.

Labai preciziškai rūpinamės savo nuomojama technika, periodiškai atliekame apžiūrą, šaliname net menkiausias problemas, todėl kiekvienas klientas gauna techniškai tvarkingą techniką, su kuria darbas einasi sklandžiai ir jo nepertraukia netikėti gedimai.

Bobcat nuoma be vairuotojo arba su vairuotoju. Jei savo tarpe turite asmenį, kuris puikiai moka valdyti šią techniką, tuomet patrauklus variantas bus Bobcat nuoma be vairuotojo. Sutaupysite šiek tiek pinigų, nes nuoma su vairuotoju yra truputį brangesnė. Bet šis variantas ekonomiškesnis tada, kai tikrai gerai mokate valdyti Bobcat. Kita vertus, nuoma be vairuotojo neįspraudžia Jūsų į rėmus – galite darbo ir poilsio laiką planuotis nepriklausomai, pagal savo poreikius. Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad nuomos kaina priklauso nuo technikos nuomos laiko.

Bobcat nuoma su vairuotoju atleidžia Jus nuo bet kokių rūpesčių, visą savo laiką ir dėmesį galite nukreipti kitur ir atlikti kitus darbus, kol profesionalus Bobcat operatorius atliks Jūsų nurodytus darbus. Profesionalumas ir patirtis šiuo atveju labai svarbu, nes toks vairuotojas kur kas sparčiau dirbs, vadinasi, trumpės technikos nuomos laikas. Negana to, mūsų Bobcat operatoriai užtikrina maksimalų technikos našumą per trumpiausią laiką ir nepriekaištingą darbų kokybę.

Bobcat – nepamainomas sprendimas nedideliems statybos ir aplinkos tvarkymo, reljefo formavimo darbams, ypač ten, kur erdvė ribota. Domina išsinuomoti Bobcat? Susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu, taip pat laukiame susidomėjusių mūsų biure. Atsakysime į klausimus, konsultuosime, padėsime pasirinkti tinkamiausią techniką Jūsų darbams.

Susiekti dabar