Reikalinga greito račioko nuoma?

Račioko nuoma

Kokybė, namų aplinkos grožis ir ramybė

Kokybiški gerbūvio darbai​

UAB „Arto kasyba“

UAB „Arto kasyba“ yra veržli, motyvuota komanda, į rinką įsiliejusi palyginti neseniai, bet jau subūrusi platų klientų ratą ir sėkmingai įtvirtinusi savo pozicijas. Mūsų veiklos sritis – specializuotos statybų, žemės kasimo technikos nuoma ir gerbūvio tvarkymo darbai. Mūsų nariai – savo sričių specialistai, turintys solidų žinių ir įgūdžių bagažą, nuolat tobulinantys savo gebėjimus tam, kad realizuotų kiekvieną klientų idėją, o darbai atitiktų aukštus standartus.

Reikia pagalbos tavo draugams? Pasidalink.

arturas arto kasyba
Kuriame erdves, Artūras

Teikiamos paslaugos ir pasiekti rezultatai

54+​

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

54+​

PATENKINTI KLIENTAI

50+

METŲ PATIRTIS

6+​

METŲ VEIKLOJE

Račioko nuoma

Račioko nuoma – juridiniams ir fiziniams asmenims teikiama paslauga, kurios poreikis atsiranda statybų aikštelėje, taip pat atliekant įvairius žemės kasimo, lyginimo darbus, teisiant vandentiekio, komunikacijų ir kitas sistemas. Darbuotis kastuvu, juo labiau jei plotai yra dideli, tikrai sunku, o daug darbo jėgos kainuos kur kas daugiau nei specialios technikos nuoma. Negana to, nuoma leis sutaupyti ir labai daug laiko, nes profesionalus ekskavatoriaus operatorius pasirūpins, kad visi darbai vyktų operatyviai. Darbų kokybė, našumas ir nepriekaištingas rezultatas mažiausiomis sąnaudomis – vieni didžiausių račioko privalumų.

Račioko nuoma Jums aktuali, jeigu reikia:

 • išstumdyti žemę, planiruoti sklypą;
 • išlyginti sklypą prieš statybas arba ruošiant pagrindą vejai;
 • nuimti kalnelius, siekiant sumažinti nuolydį;
 • suformuoti šlaitus palei sklypą, jo viduje arba prie kelių;
 • išgręžti polius namo, tvoros, atraminių sienų pamatams;
 • parengti pagrindą trinkelių klojimui ar aikštelėms su kita danga įrengti;
 • iškasti tvenkinį;
 • tiesti kelius;
 • kasti tranšėjas kanalizacijos, vandentiekio, komunikacijos ir kitoms sistemoms;
 • užkasti ar išvalyti griovius;
 • valyti sniegą ir atlikti daug kitų žemės kasimo, lyginimo darbų.


Susiekti dabar

RAČIOKO NUOMOS KAINA

Račioko nuomos kaina priklauso nuo nuomos laiko, kuris skaičiuojamas valandomis. Mes siūlome labai konkurencingą kainą – račioko nuomą nuo 30 Eur už valandą.

Račioko nuomos kaina priklauso ir nuo to, ar ekskavatorius nuomojamas su operatoriumi ar be jo. Nuoma su operatoriumi šiek tiek brangesnė, bet darbų atlikimo laikas bus maksimaliai sutrumpintas, kadangi mūsų vairuotojai turi ilgametę patirtį ir puikiai išmano šios technikos valdymo ypatumus. Račioko nuoma su vairuotoju – Jūsų komfortas ir efektyvus laiko taupymas. Taip pat tai garantija, jog darbai bus atlikti nepriekaištingai. Jei šią techniką mokate valdyti patys, galima račioko nuoma be vairuotojo.

Užtikriname, jog mūsų technika yra tvarkinga ir skrupulingai prižiūrima, todėl darbas eisis sklandžiai. Nuolat tikriname nuomojamų račiokų techninę būklę, šaliname menkiausius nesklandumus.

Reikalingas račiokas žemės kasimo, lyginimo ir panašiems darbams? Laukiame Jūsų laiškų, skambučių arba užsukant į mūsų biurą. Paslaugas teikiame Vilniuje ir jo apylinkėse


Susiekti dabar

UAB “Arto kasyba” pasitiki

Kokybiškai atliekami darbai ir patirtis padėjo rasti ne vieną patikimą partnerį ir klientą

Saulės elektrinės - origo power
triplex audax logotipas
Autolo - auto dalys internetu
Reguliuojamo aukščio stalai
Orior - kokybiški baldai, ergonominės kėdės, pakeliami stalai, sofos
Reguliuojamo aukščio stalai
Scroll to Top