Gerbūvio darbai

Kiemas ir visa namą supanti aplinka yra tarsi vizitinė kortelė, reprezentuojanti, traukianti žvilgsnius, kelianti susižavėjimą arba atvirkščiai. Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad visi norime, jog mūsų namus suptų tvarkinga ir estetiška aplinka: žemę klotų tankus ir minkštas vejos kilimas, driektųsi tvarkingi takeliai, įvairiomis spalvomis žavėtų dailiomis kompozicijomis susodinti augalai, būtų įrengtos jaukios poilsio zonos ir pan. Dažnam tai ir lieka svajone dėl laiko stokos. Sutvarkyti aplinkai reikia labai daug laiko, o – ne paslaptis – darbų krūvis ir laisvo laiko stoka yra dažni palydovai, todėl gerbūvio darbai nustumiami į antrą planą ir laukia savo eilės.

Jei norite aplink namus turėti tvarkingą ir gražią aplinką, tai profesionalų atliekami gerbūvio darbai su kaupu realizuos šį norą.

Apželdinimas ir trinkelių klojimas – pagrindiniai gerbūvio darbai, atimantys ir labai daug laiko, ir reikalaujantys specifinių žinių, todėl juos tikslinga patikėti profesionalams.

Apželdinimas

Teikiame tokias apželdinimo paslaugas: įrengiame veją, želdiname gyvatvores, terasas, gėlynus, alpinariumus, augalus konteineriuose bei vazonuose ir kt. Nors iš pirmo žvilgsnio šie darbai gali pasirodyti labai paprasti, bet įsigilinus paaiškėja, jog kiekvienas jų reikalauja tam tikrų žinių, planų ir daug laiko. Pavyzdžiui, vejos įrengimas yra ilgas procesas, kuriam laiko reikia skirti nuolat, o gėlynų, alpinariumų apželdinimas reikalauja daug žinių apie augalus: kada ir kokios spalvomis žydi, kurie „draugauja“, o kurių šalia geriau nesodinti, kokių poreikių turi dirvožemiui, saulės šviesai ir kt.

Nors apželdinimas didele dalimi remiasi kūrybiškumu, bet drauge reikia ir profesionalų sukauptų žinių, kurias mielai realizuosime tvarkydami Jūsų aplinką.

Trinkelių klojimas

Trinkelių takeliai atrodo labai estetiškai ir dėl to sparčiai išpopuliarėjo.

Trinkelių klojimas – viena mūsų paslaugų, kurią atliekame remdamiesi sukaupta patirtimi ir žiniomis. Mūsų komanda teikia konsultacijas renkantis, kokias trinkeles kloti, galime suprojektuoti takelius ir aikšteles iš trinkelių, atliekame visus parengiamuosius darbus sklype, be kurių trinkelių klojimas neįmanomas. Taip pat parengiame tikslią medžiagų ir darbų sąmatą, pasiūlome geriausią kainos variantą. Viską suderinus su klientu startuoja trinkelių klojimo darbai.

Susisiekti dabar