NAMŲ AR VERSLO ŪKIO GERBŪVIO DARBAI

Gerbūvio darbai

Kokybė, namų aplinkos grožis ir ramybė

Kokybiški gerbūvio darbai​

UAB „Arto kasyba“

UAB „Arto kasyba“ yra veržli, motyvuota komanda, į rinką įsiliejusi palyginti neseniai, bet jau subūrusi platų klientų ratą ir sėkmingai įtvirtinusi savo pozicijas. Mūsų veiklos sritis – specializuotos statybų, žemės kasimo technikos nuoma ir gerbūvio tvarkymo darbai. Mūsų nariai – savo sričių specialistai, turintys solidų žinių ir įgūdžių bagažą, nuolat tobulinantys savo gebėjimus tam, kad realizuotų kiekvieną klientų idėją, o darbai atitiktų aukštus standartus.

Reikia pagalbos tavo draugams? Pasidalink.

arturas arto kasyba
Kuriame erdves, Artūras

Teikiamos paslaugos ir pasiekti rezultatai

54+​

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

54+​

PATENKINTI KLIENTAI

50+

METŲ PATIRTIS

6+​

METŲ VEIKLOJE

GERBŪVIo DARBAI

Kiemas ir visa namą supanti aplinka yra tarsi vizitinė kortelė, reprezentuojanti, traukianti žvilgsnius, kelianti susižavėjimą arba atvirkščiai. Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad visi norime, jog mūsų namus suptų tvarkinga ir estetiška aplinka: žemę klotų tankus ir minkštas vejos kilimas, driektųsi tvarkingi takeliai, įvairiomis spalvomis žavėtų dailiomis kompozicijomis susodinti augalai, būtų įrengtos jaukios poilsio zonos ir pan. Dažnam tai ir lieka svajone dėl laiko stokos. Sutvarkyti aplinkai reikia labai daug laiko, o – ne paslaptis – darbų krūvis ir laisvo laiko stoka yra dažni palydovai, todėl gerbūvio darbai nustumiami į antrą planą ir laukia savo eilės.

Jei norite aplink namus turėti tvarkingą ir gražią aplinką, tai profesionalų atliekami gerbūvio darbai su kaupu realizuos šį norą.

Apželdinimas ir trinkelių klojimas – pagrindiniai gerbūvio darbai, atimantys ir labai daug laiko, ir reikalaujantys specifinių žinių, todėl juos tikslinga patikėti profesionalams.

APŽELDINIMAS

Teikiame tokias apželdinimo paslaugas: įrengiame veją, želdiname gyvatvores, terasas, gėlynus, alpinariumus, augalus konteineriuose bei vazonuose ir kt. Nors iš pirmo žvilgsnio šie darbai gali pasirodyti labai paprasti, bet įsigilinus paaiškėja, jog kiekvienas jų reikalauja tam tikrų žinių, planų ir daug laiko. Pavyzdžiui, vejos įrengimas yra ilgas procesas, kuriam laiko reikia skirti nuolat, o gėlynų, alpinariumų apželdinimas reikalauja daug žinių apie augalus: kada ir kokios spalvomis žydi, kurie „draugauja“, o kurių šalia geriau nesodinti, kokių poreikių turi dirvožemiui, saulės šviesai ir kt.

Nors apželdinimas didele dalimi remiasi kūrybiškumu, bet drauge reikia ir profesionalų sukauptų žinių, kurias mielai realizuosime tvarkydami Jūsų aplinką.

TRINKELIŲ KLOJIMAS

Trinkelių takeliai atrodo labai estetiškai ir dėl to sparčiai išpopuliarėjo.

Trinkelių klojimas – viena mūsų paslaugų, kurią atliekame remdamiesi sukaupta patirtimi ir žiniomis. Mūsų komanda teikia konsultacijas renkantis, kokias trinkeles kloti, galime suprojektuoti takelius ir aikšteles iš trinkelių, atliekame visus parengiamuosius darbus sklype, be kurių trinkelių klojimas neįmanomas. Taip pat parengiame tikslią medžiagų ir darbų sąmatą, pasiūlome geriausią kainos variantą. Viską suderinus su klientu startuoja trinkelių klojimo darbai.Susisiekti dabar

UAB “Arto kasyba” pasitiki

Kokybiškai atliekami darbai ir patirtis padėjo rasti ne vieną patikimą partnerį ir klientą

Saulės elektrinės - origo power
triplex audax logotipas
Autolo - auto dalys internetu
Reguliuojamo aukščio stalai
Orior - kokybiški baldai, ergonominės kėdės, pakeliami stalai, sofos
Reguliuojamo aukščio stalai
Scroll to Top